Haló - volá BEBINO

PODCASTOVÝ SERIÁL "HALÓ - VOLÁ BEBINO" JE TADY!!!


Vážení návštěvníci. Jsme opravdu moc rádi, že Vám můžeme představit úvodní podcast seriálu HALÓ - VOLÁ BEBINO. Prozatím je pilotní podcast zveřejněn v naší facebookové skupině BOLEST S LIDSKOU TVÁŘÍ. V současné době zakládáme účty na streamovacích platformách SPOTIFY atd..., takže již brzy si budete moci naše podcasty ze světa léčby bolesti poslechnout i ze sluchátek na cestách. Následující frekvence podcastů bude dvakrát do měsíce. O termínech a hostech budete vždy s předstihem informováni v novinkách zde na stránkách a v naší facebookové skupině BOLEST S LIDSKOU TVÁŘÍ NA FACEBOOKU. Máte-li dotaz na pana primáře a chcete odpověď v příštím podcastu, pište na redakce@nechcibolest.cz a do předmětu napište "Podcast - dotaz". Přejeme příjemný poslech!!!

 současné době pro Vás připravujeme TEMATICKÉ PODCASTY, které budou dostupné na Spotify. Na základě Vašich dotazů zaslaných do redakčního mailu (redakce@nechcibolest.cz) bude BEBINO "dvakrát do měsíce" telefonovat s odborníky nejen z oboru algeziologie, ale i s lékaři a odbornými pracovníky např. z oboru psychologie, fyzioterapie a spoustou dalších. Rozhodně se máte na co těšit!!!

Již nyní můžete posílat dotazy na prim. MUDr. Marka Hakla, Ph. D., který jako specialista na léčbu bolesti „ALGEZIOLOG“ a odborný lékař projektu nechcibolest.cz odstartuje pilotní díl. Do předmětu dotazu uvádějte „PODCAST – DOTAZ“. První díl bude dostupný v průběhu měsíce srpna, přesné datum bude zveřejněno v novinkách. Nasledující pořady budou následovat v pravidelných intervalech a to dvakrát do měsíce.

Copyrights © 2018 - 2023 NechciBolest.cz